• DZIECI OPIS ZAJĘĆ: Uczymy gramatyki oraz słownictwa według wymagań szkolnych, jendak niesztampowo! Jesteśmy znani z kreatywnego podejścia do zajęć oraz z dobrego humoru! Dzieci uwielbiają zajęcia z nami ponieważ, czują się ważne. Na zajęciach korzystamy z gier planszowych, fiszek i innych kreatywnych pomocy rozwijających mówienie w języku obcym.

           MŁODZIEŻ OPIS ZAJĘĆ: Nauka jest dostosowana do programu szkolnego. Uczymy gramatyki oraz słownictwa wymaganego w szkole. Przygotowujemy zarówno do egzaminu gimnazjalnego jak i maturalnego. Materiały udostępniamy w cenie kursu. Zajęcia w grupach 1 raz w tygodniu.

  • DOROŚLI OPIS ZAJĘĆ: Grupki dobierane po konsultacjach nieodpłatnych, podział wg. poziomu znajomości języka. Tworzymy grupy od podstaw. Zajęcia prowadzone są w sposób oryginalny odbiegający od przyjętych standartów w szkołach sieciowych i publicznych, które często są sztampowe. Udostępniamy ciekawe materiały dydaktyczne naszego autorstwa. Język utrwalamy dzięki grom rozwojowym, które pozwalają utrwalać zapoznany materiał.

                                                                                          GRUPY maxymalnie do 8 osób.

  •                                  

 

 
 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Agatha's School